SLUŽBY

SERVIS

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na naše modulové kontejnery. V případě že požadujete servis Vaše kontejneru, vyplňte servisní formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Zaslat servisní požadavek

DOPRAVA

Vyrobené modulové kontejnery dovážíme k zákazníkovi, pokud není stanoveno jinak. Máte li zájem o přepravu kontejneru, vyplňte přepravní formulář a my Vás budeme kontaktovat.

PORADENSTVÍ

Zároveň poskytujeme poradenství a konzultace v oblasti výroby a stavby mobulových kontejenrů. Pokud si nevíte rady, případně zvažujete koupi ale potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit.

Požadujete záruční nebo pozáruční servis našich výrobků?

Pro urychlení servisního požadavku a upřesnění informací vyplňte servisní formulář.

Servisní formulář

*
*
*
*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Modul Container s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.