OBYTNÝ KONTEJNER Určený k bydlení

Obytné kontejnery lze využít jednotlivě nebo jako stavebnicový systém. Stavebnicový systém umožňuje skládání do jednotlivých modulů vedle sebe, za sebou a nad sebou do tří i více podlaží.

Poznámka

Touto technologii lze postavit rodinné domy, apartmány, chaty či bungalovy pro potřeby bydleni.

Vynecháním vnitřních stěn v sestavě lze vytvářet větří vnitřní prostory. Prostorové dílce umožňují širokou variabilitu realizovaných staveb. Konkrétním požadavům lze přizpůsobit všechny parametry kontejnerů, tj. rozměry, počet, velikost a provedení oken či dveří, dispozičníi řešení, vnitřní vybavení, přizpůsobení se místním a klimatickým podmínkám. Také nosnosti konstrukce, použitých materiálů a komponentů. Technologii montování modulů k sobě lze využít nejen při stavbě nových objektů, ale i na přístavby a nástavby. Materiál a vzhled fasády lze přizpůsobit stávajícímu objektu, přičemž možností venkovního provedeni fasády je celá škála - břizolit, obklad dřevem, obklad kastlovými dílci z plechu, alubondovými panely apod.

Spojení starého s novým lze dosáhnout rychle, za přijatelnou cenu a čistým způsobem. Elektroinstalace je provedena dle příslušné normy zemí EU. Přivody mohou být venkovní, vysunuté klasické, nebo zapuštěné plastové. Přívody také nemusí být řešeny pomocí zásuvek, ale kabelem přes podlahu nebo stěnu. Vnitřní provedení zásuvek může být jednotlivě na stěně, jejichž rozmístění je pevně dáno, nebo v kabelkanálu, kde je možno libovolně zásuvky posouvat, nebo doplňovat. Propojení sestav kontejnerů může být samostatně - kdy každý kontejner má svůj rozvaděč, nebo centrálně - jeden společný rozvaděč plus wago svorky nebo kabelkanál. Největší výhodou kontejnerů je jejich rychlá a čistá (bez zařízení staveniště) realizace. Tyto objekty se řadí k nizkoenergetickým stavbám, v dnešní době tak upředňostnovaným.

Standartní

Standardní provedení obytných kontejnerů:

MC - 01.1

Délka (mm) Šířka (mm) Výška (mm) Modul (ks)
A 8000 3500 2800 1
B 9000 3500 2800 1
C 10000 3500 2800 1

MC - 01.2

Délka (mm) Šířka (mm) Výška (mm) Modul (ks)
A 8000 4000 2800 1
B 9000 4000 2800 1
C 10000 4000 2800 1

MC 01.3

Délka (mm) Šířka (mm) Výška (mm) Modul (ks)
A 10000 4000 2800 1
B 11000 4000 2800 1
C 12000 4000 2800 1
Zobrazit vše
Všeobecně
 • Ocelový rám speciálně svařený a upravený tak, aby kopíroval nosné zdi i jednotlivé vnitřní příčky
 • Podlaha – cementotřísková deska + krytina (PVC, vinyl, plovoucí podlaha)
 • Strop a stěny sádrokarton (složení dle potřeby – požární, voděodolný, akustický), konstrukce stěn z Knauf profilů CW a UW
 • Parozábrana 0,2 mm
 • Izolace dle hodnot daných projektem
 • Venkovní fasáda – polystyren a styrodur dle daných hodnot, perlinka a omítka v barvě RA
 • Střecha – pozinkovaný trapézový KOB plech 0,75 mm (rám) v případě valbové či sedlové střechy příprava na její instalaci
 • Venkovní dveře PVC nebo Al - VSG sklo
 • Okna PVC nebo Al - ditermické 2 nebo 3 sklo
 • Okna i dveře barva bílá (standard), nebo povrchová úprava fólie v požadované barvě RAL
 • Vnitřní dveře dřevěné – obložkové zárubně, opět možnost různého provedení v RAL nebo kombinace barev
 • Elektro dle dané normy ČSN – výběr zařizovacích prvků dle zákazníka
 • Sanita dle norem ČSN – výběr zařizovacích předmětů dle zákazníka
 • Obklady a dlažba v sanitární místnosti a kuchyni dle zákazníka.
 • Další vybavení na přání zákazníka (kuchyně, vnitřní schodiště, klimatizaci, rekuperaci atd.)
Atypické

Lze si zvolit či nakonfigurovat jakékoli atypické provedení modulových obytných kontejnerů.

REFERENCE

Vyrobené kontejnery

Máte zájem o tento kontejner?
Vyplňte poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

POPTÁVKA

Poptávka po kontejneru

*
*
*
*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Společnost Modul Container s.r.o. chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.